-
Виробники
Бензопили
Якщо вам потрібна хороша бензопила, її можна придбати в нашому магазині. Ми пропонуємо бензопили марок TRESZER - Німеччина, ARCHER - Австралія, ECHO - Японія, OLEO-MAC - Італія та STIHL - Німеччина. Купуючи бензопилу, дуже важливо зробити правильний вибір, для того щоб отримати саме той інструмент який потрібно.
Бензопили TRESZER прекрасно працюють в домашньому господарстві. Звичайно, бензопили марки TRESZER зустрічаються і в руках професійних вальщиків. Це відбувається завдяки невисокій ціні на бензопилу та наявності прекрасної ремонтної бази запасних частин.
Купуючи бензопилу ECHO, ви отримуєте надійний та якісний інструмент на довгі роки. За умови використання фірмової оливи така бензопила може відпрацювати в умовах професійного використання по 5 - 6 годин в день до 5 років. При цьому перший капітальний ремонт доведеться робити не раніше ніж через два роки після початку експлуатації бензопили. При побутовому використанні бензопили ECHO можуть працювати до 15 років.
Бензопили марки OLEO-MAC пропонують вибір моделей як для професійного так і для побутового використання. Надійність та довговічність італійської техніки давно відома нашим користувачам.
Зверніть увагу. Бензопила OLEO-MAC має гарантію протягом двох років після придбання. Якщо в вас щось зламалося протягом гарантийного терміну ви отримаєте безкоштовний ремонт.
Марка Oleo-MAC має офіційне представництво в Україні.
Якщо ви не знаєте як обрати бензопилу, ви можете подзвонити нашому співробітнику та проконсультуватися по питанням що вас цікавлять. Ми завжди надаємо максимально повну інформацію та підкажемо найкраще рішення.
Бензопила, з потрібними для виконання завданної роботи характеристиками слугуватиме довго. Але обрати її набагато важче ніж будь який інший інструмент. Справа в тому що крім порівняння вартості та характеристик при виборі бензопили слід враховувати:
- вартість та доступність запасних частин для цієї моделі
- наявність сервісних центрів по ремонту цієї марки бензопил
- універсальність ріжучої гарнітури та взаємозамінність з іншими бензопилами
Бензопила працює в дуже важких умовах. Вона повинна різати деревину - досить твердий матеріал, в будь-яких погодних умовах, в спеку і холод. Важкі режими роботи призводять до швидкого зносу як деталей ріжучої гарнітури так і вузлів і запасних частин бензопил.
Якщо заздалегідь не звернути увагу на ці важливі пункти, з часом може виявитися що здавалася вдалою і недорогий покупка, була не виправдана через дуже дорогих запчастин. Більш того, для деяких марок бензопил, які продаються в Україні, запчастин просто немає і найпростіший знос приводної зірочки, заміна якої на популярної моделі коштує копійки, може обернутися тим що доведеться купувати нову бензопилу, так як на вашу марку модель зірочок немає взагалі ні за які гроші.
Тому, вибравши модель бензопили, не поспішайте її купувати. Зателефонуйте в три - чотири магазини і запитайте наявність і ціни на основні запчастини, які часто виходять з ладу, і ріжучу гарнітуру.
Ось про які запчастинах потрібно запитати:
- шина
- зірочка
- циліндр з поршнем
- маслонасос
- натяжний пристрій
- повітряний фільтр
Якщо ці запчастини є в наявності і ціни вас влаштовують, можете купувати обрану модель. Бензопила буде отримувати належне сервісне обслуговування.
Про ріжучий ланцюг, свічку, паливний фільтр можна не питати, так як з цими запчастинами у вас проблем точно не буде, не залежно від того яку бензопилу ви купите.
Не купуйте найдешевшу бензопилу, чудес не буває. Якщо дві, візуально схожі бензопили стоять по різному задумайтеся. Швидше за все одна бензопила схожа на іншу тільки візуально а технічна "начинка дуже відрізняється". У виробника є величезні можливості по економії вартості інструмента. Заощадити можна на дуже багато про що. наприклад:
- пластик корпусу. Він може бути нестійкий до УФ і вигорить на сонці за перший сезон. Може бути крихкий, кришки і кожухи пилки будуть часто ламатися.
- ручка дуга. Вона може бути виготовлена з тонкого і дешевого металу. Буде часто ламатися.
- ріжучий ланцюг. Може бути низької якості, непридатна до експлуатації.
- привідна зірочка. Цілісна зірочка дешевше. Розбірна зірочка набагато вигідніше в роботі.
- Натягувальний пристрій. Фронтального типу набагато дешевше. Бічне натягач бензопили набагато зручніше в роботі.
- фіксатор дросельної заслінки карбюратора. Якщо на задній ручці бензопили є кнопка фіксації дросельної заслінки карбюратора - ви маєте справу з дешевою моделлю, в яку встановлений карбюратор старого типу.
- циліндр. У дешевих бензопилах використовуються тонкостінні циліндри з дешевого сплаву. Ресурс таких циліндрів не перевищує 30! мотогодин.
Зверніть увагу і остерігайтеся.
Якщо продавець каже вам що все пили однакові - це неправда. Швидше за все він просто не розбирається в бензопилах.
Якщо продавець каже що бензопила укомплектована "обкатний ланцюгом" - це неправда. Обкатних ланцюгів не буває. Пила укомплектована неякісної дешевої ланцюгом для зниження вартості.
Якщо в комплекті з бензопилою йде більше однієї шини і одного ланцюга - ви маєте справу з найнижчою якістю інструменту. Такий прийом використовується для залучення покупців. Бензопили якісних марок мають тільки один комплект ріжучої гарнітури.
Якщо вам пропонують масло в подарунок, подивіться скільки коштує це масло. Якщо вартість масла нижче 3-х доларів, відмовтеся і попросіть доплатити за більш якісне.
Якщо вам пропонують бензопилу відомої марки за дуже низькою ціною - відмовтеся, це підробка за яку ви можете сильно переплатити.
Бензопила складається з наступних основних компонентів
- ріжучий гарнітура
Ріжуча гарнітура бензопили складається з: пиляльного ланцюга, що направляє шини і приводної зірочки з тарілкою зчеплення.
- паливна система
Паливна система бензопили складається з: паливного фільтра, трубки подачі палива з бензобака до карбюратора, карбюратора, коліна (перехідника карбюратора) по якому паливо подається в циліндр, імпульсної трубки по якій передається тиск з картера бензопили для управління паливним насосом вбудованим в карбюратор.
- електрична система
Електрична система бензопили складається з: маховика з постійними магнітами, модуля запалювання, свічки ковпачка, свічки запалювання.
- двигун
Двигун бензопили складається з циліндра, поршня, поршневих кілець, пальця, стопорних кілець, голчастого підшипника, колінчастого вала, кулькових підшипників, сальників, картерів і глушника. З одного боку колінчастого вала кріпиться відцентрова муфта, яка зраджує обертання від двигуна на пильний апарат за допомогою тарілки зчеплення. З іншого боку колінчастого вала кріпитися маховик.
- система змазки
Система змащення бензопили складається з: масляного фільтра, трубки подачі масла до масляного насоса, маслонасоса, трубки подачі масла від маслонасоса на шину, приводу маслонасоса.
- система запуску
Кожну бензопилу обладнають системою запуску, що складається з: кришки стартера, ролика стартера, ролика легкого запуску, пружини поворотної, пружини легкого запуску, захоплень маховика (собачок), пружини захоплень, троса стартера, ручки стартера.
- гальмівна система (система безпеки)
Кожна бензопила має вбудовану систему безпеки, що зупиняє рух ланцюга в разі сильного удару. До складу такої системи входить: ручка гальма, пружина, стрічка гальмівна.
Увага! В жодному разі не бензопилою з несправною гальмівною системою. Це може вам коштувати втрати частин тіла.
БЕНЗОПИЛА. ЗАМІНА ПАЛИВНОГО ФІЛЬТРУ
Робота з валки та розкряжування аварійного клену
Продовження з аварійним кленом
Лідери продажів
Модель: FC-D-050-50
Виробник: ARCHER