-
Виробники
Ніж мотокоси та газонокосарки
Модель: 05-12-171
Виробник: TRÉSZER
Модель: 05-12-060
Виробник: TRÉSZER
Модель: 49-16-101
Виробник: TRÉSZER
Модель: 05-12-039
Виробник: TRÉSZER
Модель: 05-12-038
Виробник: TRÉSZER
Модель: AT0709
Виробник: ARCHER
Ножі для мотокос з побідитовими напайками, останнім часом завойовує все більшу популярність серед користувачів. Серед усього розмаїття форм ножів для мотокос слід особливо відзначити, що з'явилися відносно недавно, косильні фрези з твердосплавної напайкою.
Як встановити: все ножі, пропоновані в нашому магазині, мають розмір отвору 25,4 мм. Також, до кожного ножа можна купити недорогий перехідник з 25,4 на 20 мм. У світі існує всього два типи посадкового діаметра для установки косильного ножа. Таким чином, ви можете поставити наші ножі на абсолютно будь-яку модель мотокос або тріммера, що дозволяє використовувати полотно для косіння трави.
Як використовувати: стрижка газону, покіс бур'яну, видалення кущів, прибирання дерев до 12 см в діаметрі, загальний благоустрій та озеленення ділянки.
Як вибрати ножі для мотокос і косити задерев'янілі пагони, і кущі читайте внизу сторінки.
У нас є оплата на розрахунковий рахунок. Наша компанія - платник податку на прибуток на загальних підставах і платник ПДВ, тому ми можемо надати повний пакет необхідних документів для юридичних осіб.
Як працювати: всі наші ножі підходять на будь-який садовий тріммер, мотокосу або кущоріз. Не залежно від інсталяційного розміру ножа, який може бути 25,4 або 20 мм. Всі ножі укомплектовані перехідником. Наші ножі сконструйовані для роботи на високих оборотах. Вони витримують навантаження, що перевищують 10000 обертів на хвилину без руйнування. Більш дешеві аналоги розраховані на роботу при 8000. Також, у продажу можна зустріти ножі для циркулярних пилок, розраховані на навантаження при частоті обертання не більше 3000 оборотів в хвилину. Твердосплавні зуби мають високу якість пайки і працюють максимально довго. Сталь, з якої виготовлений ніж, має достатню гнучкість для витримування короткострокових ударних навантажень, в разі, якщо ви торкнулися твердих предметів при косовиці. Всі ножі для мотокос мають фабричну балансування, що значно подовжує термін служби редуктора і приводного вала мотокоси.
Як вибрати: чим більше зубів має фреза для мотокос, тим більше гладким буде зріз і меншою схильність до заклинювання в гілці дерева, що дуже важливо, для роботи з триммерами і мотокосами з гнучким привідним валом. Велика кількість зубів створює велику сукупну ріжучу поверхню, що підвищує міцність і довговічність. Чим більше зубів, тим краще для обрізки живоплоту, так як ножі для мотокоси з меншою кількістю зубів роблять менш рівномірний рез, і він виходить зубчастий. Ножі для мотокос з великою кількістю зубів гарні для роботи з малиною, смородиною та іншими ягідними чагарниками. Вони не виривають кущі, а роблять м'який і рівний рез, завдяки плавному руху великої кількості твердосплавних зубів.
Як робляться: в основному, ріжучий твердосплавная напайку ножів для мотокос, виготовляється з вольфраму або титану. Також можуть бути використані і інші тверді сплави високої якості, з такими легуючими компонентами як: гафній, ванадій, ніобій, тантал, хром, молібден, кобальт і ін.
Список триммеров і мотокос, на яких використовуються наші ножі:
Stihl, Echo, Husqvarna, Ryobi, Viking, Saber, Tanaka, Poulan, MTD, Troy-Bilt, Craftsman, Hitachi, Toro, Makita, John Deere, Viper, Weed Eater, RedMax, Shindaiwa, Black & Decker, Kawasaki, Honda, Werk, Homelite, Maruyama, Sadko і інші моделі.
Як косити гілки мотокосою чи триммером
Мотокоси розрізняються по потужності двигуна і швидкості обертання ножа. Якщо ваша мотокоса має невелику потужність двигуна, ця інформація буде для вас дуже важливою.
Оцініть розміри і потужність вашого двигуна, а також розміри і характеристики деревини, яку ви хочете різати. Пере вами дерево листяних порід або соснових, гілка волога або суха. Суху деревину різати легше ніж вологу.
Ніж мотокоси буде залипати в розрізі, якщо ви спробуєте його злегка притиснути в напрямку різання. Ніж може різати тільки певну кількість матеріалу за один прохід. Вам не вдасться збільшити швидкість різання, натискаючи на ніж і змушуючи його входити глибше в деревину. Тому, в залежності від потужності і швидкості двигуна вашої мотокоси а також, від твердості і вологості деревини, яку вам необхідно різати, ваш ніж буде виконувати рез згідно цих характеристик і не швидше. Якщо мотокоса працює на максимальних обертах і вони не падають, це означає, що процес різання правильний і навантаження на двигун і елементи конструкції мотокоси знаходяться в допустимих межах.
Якщо ви почуєте, що обороти падають, це означає, що ви почали тиснути на ніж або що значно збільшилася сила тертя через велику площі ножа, що працює в розрізі і занадто великій поверхні зіткнення ножа з деревиною. В такому випадку перестаньте тиснути на ніж і виберіть фрезу з меншим діаметром або з меншою кількістю зубів.
Якщо ви ріжете товсту гілку, діаметром більше 7 мм, рухайте лезо навколо по лінії різу. Їли ви ріжете безпосередньо, то чим глибше рез, тим більше площа ножа стикається з деревом і тим більше сила тертя і навантаження на мотокосу. Якщо уявити, що розріз має форму рота, то для швидкого різу з мінімальним навантаженням на двигун мотокоси вам потрібно різати куточки цього рота. Підтримуйте максимальні оберти двигуна і плавним рухом обійдіть гілку по контуру наміченої лінії різу. Уникайте прямого різу, зрізайте кути.
При роботі мотокосою, обладнаної ножем з твердосплавної напайкою або будь-яким іншим, краще за все оцінити ефективність різання, орієнтуючись на оберти двигуна. Якщо обороти двигуна мотокоси стабільні, значить сила тертя, що впливає на Косильна ніж, знаходиться в діапазоні, що дозволяє двигуну, справляється з навантаженням і виконувати поставлене завдання. Якщо ви почули, що обороти падають, злегка відведіть ніж в сторону і поверніть в робоче положення щодо досягнення максимальних обертів. Чи не штовхайте ніж мотокоси в рез, а дозвольте йому, як би, самому рухатися вперед, розрізаючи деревину. Також можна спробувати змінити кут, під яким ніж входить в деревину. Кращий кут входження в рез це той, при якому в розрізі буде найменше зубів і при цьому, мотокоса буде працювати на максимальних обертах. Іншими словами, слід досягти мінімального показника тертя в поєднанні з максимальними оборотами.
Завжди починайте різати по кутом. Розташовуйте ножі для мотокос так, щоб сила тяжіння допомагала «відкрити» розріз. Чи не ріжте під кутом, при якому сила гравітації буде «закривати рез». Якщо гілка росте вертикально, від низу до верху, зрізайте її під кутом 45 градусів, так щоб її траєкторія падіння була від вас і сила тяжіння відкривала розріз в сторону від площини обертання ножа мотокоси. Якщо гілка росте під кутом до землі, не починайте різати з нижнього кінця. В такому випадку сила тяжіння закриє рез і заклинить ніж. Завжди ріжте зверху, щоб рез відкривався у міру вашого просування.
Лідери продажів
Модель: FC-D-050-50
Виробник: ARCHER
Акції
Модель: 41401602005
Виробник: ST
Модель: 11231602050
Виробник: ST
Модель: 11301404714
Виробник: ST
Модель: 41447108117
Виробник: ST