Як приготувати паливну суміш для бензопили та мотокоси
Приготуємо паливну суміш для двотактного двигуна із примусовим повітряним охолодженням. Такі двигуни зазвичай використовуються в бензопилах та мотокосах. Для приготування палива нам знадобиться:
1.Бензин. Я купую 92-й т.к. у ньому міститься менше присадок. Більшість виробників бензопил і мотокос радять брати бензин із октановим числом не нижче 90, тому 92-й підходить.
2.Масло. На цей раз у мене напівсинтетичне масло фірми ALC. Колір олії зелений. Власне, колір не має ніякого значення і визначається барвником, який додають в моторне масло. Барвник потрібен для того, щоб розуміти, що в паливній суміші є масло, а також мати можливість приблизно оцінити його кількість.
3.Скляна пляшка для змішування бензину з олією. Ніколи не змішуйте бензин з олією у баку. Нормально це зробити просто неможливо. Не використовуйте пластикові пляшки для змішування паливної суміші. Пластик, застосовуваний у пляшках для кока коли та інших напоях, розчиняється, осідає на мембранах карбюраторів бензопил та мотокос і призводить до виходу їх з ладу.
4.Мірний стаканчик або шприц. Потрібний для того, щоб точно дозувати масло. Я користуюсь 20 кубовим медичним шприцем, який можна купити у будь-якій аптеці.
Леєчка, потрібна щоб не розливати паливо повз пляшку.
Невелика ємність, у яку можна налити олію. Можна дістати масло шприцем із шийки пляшки, але це незручно.
Для соблюдіння вірної пропорції пального з маслом варто використовувати міксувальну пляшку. Вона розрахована на приготування одного літру паливної суміши. Кришка пляшки являє собою лейку яка щільно вставляється в паливний бак бензопили або моткоси. Це запобігає можливому протіканню пального. Пляшечка дуже зручна і дозволяє заправити моторний інструмент пальним без зайвих протікань.
Зверніть вашу увагу на якість мастильних матеріалів, якими ви користуєтеся. Придбайте якісну моторно оливу ARCHER (Австралія). Олива ARCHER підходить до всіх типів двигунів бензопил та мотокос. Колір оливи - червоний.
Наллємо трохи олії для бензопил та мотокос у невелику ємність і відміряємо шприцом потрібну нам кількість. Я готую паливо для мотокоси ECHO SRM-22GES. Згідно з інструкцією співвідношення олії з бензином для цього двигуна 50:1. Об'єм паливного бака цієї мотокоси 0,5 л. Виходить, що на літр бензину мені потрібно 20мл. масла, а для півлітрової пляшки, якої якраз вистачить для повної заправки мотокоси мені достатньо 10мл моторного масла.
Для найкращого результату в роботі використовуйте якісну косильну голівку. Косильна голівка німецької марки TRESZER, з металевим п'ятачком, автоматичною подачею косильної лєски та можливістю заряджати без робирання, дозволяє косити траву на великій швидкості та витрачати мініму часу на перезарядку.
Для використання в редукторі мотокоси радимо мастило TRESZER (Німеччина). Це мастило має зручний для використання тюбик з носиком. Великий тюбик вагою 90 грамів дозволяє використовувати мастило декілька сезонів. Мастило підходить до всіх типів редукторів мотокіс. Виготовлено мастило TRESZER на літієвій основі.
Після того, як дозування олії вибрано, залишилося вилити олію зі шприца у скляну пляшку для змішування, додати бензин та перемішати.
Для того щоб працювати зручно і комфортно, дуже важливо використовувати якісне спорядження. Будь ласка, зверніть увагу на розвантажувальну професійну підвисну систему для мотокіс виробника ARCHER (Австралія). Задяки цьому спорядженню ви зможете розподілити вагу інструменту рівномірно по всьому тілу і не відчувати втоми.
Косильна лєска TRESZER (Німеччина) одна з найкращіх з представлених в нашій країні. Обирайте армований квадрат для вважких заростів чи зірочку для меньшого навантаження. Лєску виробництва компанії TRESZER використовують такі підприємства як Укрзалізниця, Укравтодор, МХП, ДТЕК. Висока якість у поєднанні з недорогою ціною створють чудовий баланс подобається професіональним користувачам.
Можна розпочинати роботу. Правильно приготовлена паливна суміш – це гарантія того, що наша бензопила та мотокоса буде працювати довго без необхідності заміни поршневої групи.
Не забувайте про необхідність регулярної заміни паливних та повітряних фільтрів. А також свічки запалювання. Пам'ятайте. Своєчасне обслуговування інструменту це гарантія його тривалої та безперебойної роботи протягом багатьох років.